محل تبلیغات شما
با این سبک نمایش فیلمها و بی احترامی که در پخش فیلمها به مخاطب با نامنظمی و به هم ریختگی ساعتهای پخش و فروش بلیطها میشه چرا برای مخاطب بعد از انتشار نسخه خانگی منافع کارگردان و تهیه کننده باید اهمیت داشته باشه؟ چون مردم ما خیلی روح بزرگی دارن که میبخشن؟ / از صب باز نکردن. شب که تو سالن سینما بودیم باز شده. اینا دیگه سوء مدیریت نیس. اینا لجبازی با مردمه! / چون میدونن هر وقت باز كنن در كسری از ثانیه پر میشه فكر كنم اول به رانتای دوروبرشون خبر میدن بعد باز میكنن و مردم عادی باید بعد از كلی انتظار با سالن پر شده روبرو بشن. این سایتا هم معلوم نمیكنه پر شده یا هنوز باز نشده. هردورو به یك شكل نشون میده. / دقیقن منم معتقدم از یه طریقی به نورچشمیاشون اطلاع میدن. / به خصوص هویزه همیشه اینطوری بوده. امسالم که دست حوزه هنری افتاده بدتر شده. دقت کردید همه سینماها باز میکنن بعد هویزه باز میکنه. وقتی هم میری تو سالن اگه دقت کنید از رو ظاهر افراد حاضر در ردیف های بالا خیلی چیزا مشخص میشه / دیروز بعدازظهر برای چند ثانیه باز شد و بعد بسته شد تا الان، من خریدم و بعد از خرید من بسته شد و یک ردیف دیگه هم به ردیف هایی که دست خود سینماست اضافه شد.

یه تفاوتی امسال و پارسال داشت، پارسال تعداد مصاحبه ها زیاد بود و به همون اندازه تعداد تکذیب ها...

خداییش نشد یکبار به راحتی و با خیال راحت و با تایم مناسب بلیط تهیه کرد! من از موقعی که یادم میاد همین بوده!

نظرات کوتاه مخاطبان جشنواره شانزدهم: دهه فجر بلیت سینما در اصفهان نیم بهاست اما مشهد نه تنها نیست تازه بلیت جشنواره اش هم رو مثل تهران کرده 15 هزار تومان!!!

باز ,هم ,مخاطب ,فیلمها ,میشه ,ردیف ,بعد از ,منافع کارگردان ,کارگردان و ,و تهیه ,انتشار نسخه ,اهمیت داشته باشه؟ ,باید اهمیت داشته

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ovcifecgy erblotmacla caqualebme gravtordeati inodattan ساعت مچی دخترانه مردانه زنانه روز عشق ولنتاین بهمن 2020 1398 (خدا) (امام حسین) سمین moythinsimpbuch trativknoblym