محل تبلیغات شما

سلام من و بسیاری از مشتاقان دیگر به شدت دوست داریم فیلم متری شیش و نیم رو ببینیم اونم تو پردیس هویزه که بهترین سالن کشوره، هیچ امکانی هست برای امشب رایزنی بشه که سانس اضافی گذاشته بشه؟ / سلام خبر اول تریبون آزادتون رو من دیروز درخواست کردم، و دیشب هم حدود ساعت 12 شب رفتم جلو سینما هویزه به امید اکران در سانس اضافی( رفتم چون تلفن برای خوشگلی و یه اپراتور فقط سانس فیلم های قبل از جشنواره رو اعلام میکنه)، امروز علاوه بر این که خواهش میکنم سانس جدید بزارین برای فیلم متری شیش و نیم ، به جون مادرتون قسم میدم یه رایزنی انجام بدین که اکران مجدد بشه، به خدا قسم جای دوری نمیره ، جون عزیزتون دوباره اکرانش کنین، دیدن فیلم تو سالن یک هویزه یه مزه دیگه داره

یه تفاوتی امسال و پارسال داشت، پارسال تعداد مصاحبه ها زیاد بود و به همون اندازه تعداد تکذیب ها...

خداییش نشد یکبار به راحتی و با خیال راحت و با تایم مناسب بلیط تهیه کرد! من از موقعی که یادم میاد همین بوده!

نظرات کوتاه مخاطبان جشنواره شانزدهم: دهه فجر بلیت سینما در اصفهان نیم بهاست اما مشهد نه تنها نیست تازه بلیت جشنواره اش هم رو مثل تهران کرده 15 هزار تومان!!!

فیلم ,رو ,هویزه ,سانس ,، ,تو ,شیش و ,فیلم متری ,و نیم ,متری شیش ,رو ببینیم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ceautiobefni اجرای آردواز - پوشش سوله - ساخت خرپا و سقف شیروانی 09194568435 cocktofenpa berstahone Tristan's receptions Randy's blog toidulglugcons ... به یـــــاد او riciroso همسفران راه مهر