محل تبلیغات شما
سلام، من عضو پیوسته کانال و سایتتون هستم،خصوصا در این ایام خاص، فردا جشنواره رسماً شروع میشه اما هنوز پیش فروش رو اعلام نکردند؟ جرا هرسال همین داستان و همین برنامه هست؟ دقیقا وقتی فروش بلیت رو اعلام میکنن که خیلیا جا می مونن و اصلا نمیشه برنامه ریزی کرد! شما بگید در کجا رو بریم گل بگیریم؟؟ در اداره ارشاد رو؟ سینماها رو؟ شهرداری رو؟؟ به اندازه مسئولان بی کفایت، محل برای گل گرفتن هست، اینا بعضی از آن جاهایی بود که باید درش رو گل گرفت! برای یک برنامه ریزی معمولی 1700 نفر رو راه میندازن ، هی جلسه پشت جلسه و آخرشم هیچی از توی جلساتشون درنمیاد! فقط چهارتا عکس و یه بشقاب میوه خورده شده و احیانا ناهار دورهمی، و مردم همچنان سرگردان،ولی انشاءالله که هر چی نیروی بی کفایت و کارنابلد و مغرض هست، نسلش برچیده بشه. با این کارشون آبروی اون تعداد مدیر و نیروی زحمتکش و دلسوز و فعال رو هم میبرند. 

یه تفاوتی امسال و پارسال داشت، پارسال تعداد مصاحبه ها زیاد بود و به همون اندازه تعداد تکذیب ها...

خداییش نشد یکبار به راحتی و با خیال راحت و با تایم مناسب بلیط تهیه کرد! من از موقعی که یادم میاد همین بوده!

نظرات کوتاه مخاطبان جشنواره شانزدهم: دهه فجر بلیت سینما در اصفهان نیم بهاست اما مشهد نه تنها نیست تازه بلیت جشنواره اش هم رو مثل تهران کرده 15 هزار تومان!!!

رو ,رو؟ ,گل ,برنامه ,اعلام ,نیروی ,رو اعلام ,کجا رو ,رو بریم ,بریم گل ,در کجا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Eddie's receptions #کتاب ؛ یار خوش بیان کسب در آمد در اینترنت leprifulso ساعت مچی دخترانه مردانه زنانه روز عشق ولنتاین بهمن 2020 1398 hostiarockla backviltorbrea ~World Otaku Crazy~ ارادت نامه مرکز ارائه دهنده خدمات و راه حلهای کسب درآمد