محل تبلیغات شما
ما این همه سال تاسف خوردیم ،اعتراض کردیم،کمپین تشکیل دادیم،در سال بعدی جشنواره تغییری ایجاد شد؟ nساله همینه.تاسف من و شما هم اصلا برای آقایون مهم نیست! که اگر بود. شما خروجی جلسه هاشونو با کامنتای مردم تو چند سال گذشته نگاه کن"،" هاش هم مثل همه. (ویرگول) / تنها راهش این هست که یک سال بطور کلی ما، خبرنگاران، منتقدین تحریم کنیم جشنواره رو. از سال بعد همش درست میشه!

یه تفاوتی امسال و پارسال داشت، پارسال تعداد مصاحبه ها زیاد بود و به همون اندازه تعداد تکذیب ها...

خداییش نشد یکبار به راحتی و با خیال راحت و با تایم مناسب بلیط تهیه کرد! من از موقعی که یادم میاد همین بوده!

نظرات کوتاه مخاطبان جشنواره شانزدهم: دهه فجر بلیت سینما در اصفهان نیم بهاست اما مشهد نه تنها نیست تازه بلیت جشنواره اش هم رو مثل تهران کرده 15 هزار تومان!!!

سال ,تاسف ,هم ,همینه ,شد؟ ,مهم ,من و ,و شما ,تاسف من ,همینه تاسف ,ایجاد شد؟ ,،اعتراض کردیم،کمپین تشکیل ,خوردیم ،اعتراض کردیم،کمپین ,تاسف خوردیم ،اعتراض

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قوپونتولار: تورکجه اوزرینه دوشونمه لر bersmourtaustach آتلیه قصر کودک ( آمل ) تخصصی کودک، نوزاد و بارداری Margaret's site قلعه کدها وسفارشات میس وایت استار ciatheaconma Offer Cheap Tennessee Titans In Good quality, Gain More Reture In NFL Jerseys Outlet. ضــرب الـمــثـل هودینگ مدیریت| مدیریت تبلیغات، مدیریت برندینگ، مدیریت بازاریابی