محل تبلیغات شما
سلام، ای بابا، عجب اوضاعیه امسال؟ یعنی باید بریم هر فیلمی که میخایم رو تو سینما حالا ببینیم بلیط گیر میاد یا نه درسته؟ دقیقا مثل پارسال! خب اینجوری که خیلی بد میشه و دوباره دلال بازی و. پیش میاد! واقعا کی بریم سینما؟ اصلا موفق به تهیه بلیط میشیم نمیشیم! من پارسال همیجوری شد و تنها یک فیلم تونستم ببینم اونم با کلی شانس یک نفر نمیخاست بره بلیطش رو خریدم ازش، ضمناً این خبر که فیلم اقای روستایی اکران نمیشه تو مشهد درسته؟ من میگفتم همین فیلم و ماجرای نیمروز رو بتونم ببینم کافیه چه بد شانسیم واقعا، الان تهران قشنک هر کس یه سری کامل بلیط میتونه بخره اینجا چرا باید اینجوری باشه واقعا همه چیزا فقط باید برا پایتخت باشه واقعا چه وضعشه؟!

یه تفاوتی امسال و پارسال داشت، پارسال تعداد مصاحبه ها زیاد بود و به همون اندازه تعداد تکذیب ها...

خداییش نشد یکبار به راحتی و با خیال راحت و با تایم مناسب بلیط تهیه کرد! من از موقعی که یادم میاد همین بوده!

نظرات کوتاه مخاطبان جشنواره شانزدهم: دهه فجر بلیت سینما در اصفهان نیم بهاست اما مشهد نه تنها نیست تازه بلیت جشنواره اش هم رو مثل تهران کرده 15 هزار تومان!!!

بلیط ,فیلم ,میاد ,اینجوری ,رو ,تو ,میاد یا ,دقیقا مثل ,گیر میاد ,بلیط گیر ,ببینیم بلیط

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فال ماه اندکی صبر!روزهای خوب خواهندآمد fintimnnibo Wayne's notes berwellnonhy Maria's life zuperpsantho بنیادغدیرداراب Nancy's page دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان