محل تبلیغات شما
سلام از اینکه امام جمعه مشهد امروز گفتند که من با کنسرت تهرانی مخالفم! منم یهو یاد جشنواره فیلم فجر خودمون افتادم و اینکه مردم رأی دادن که به این جشنواره بگن جشنواره فیلم فجر تهران در مشهد!!!!، برا همین بد نیست که ما هم تو اینترنت یک کمپینی راه بندازیم و بگیم با #جشنواره_تهرانی_مخالفیم ! حق هم داریم چون تهرانیها چرا میخوان برای 30 استان دیگه تعیین تکلیف کنن وبگن شهرهای دیگه چکار بکنن چکار نکنن؟ اونوقت مسئولان فرهنگی شهرهایی مث مشهد که اختیاری ازخودشون ندارن خب معلومه که مجبورن بگن چشم! کاش اینا جرأت مدیرکل ارشاد بندرعباس رو داشتند که پارسال یادمه صاف وایستاد و گفت بهشون اگه بخوان جشنواره رو ناقص تو بندرعباس اجرا کنن من اصلا جشنواره برگزار نمیکنم! حالا اگه مشهدیها هم امسال جرأت کنن التیاماتوم بدن، اونا قطعا حساب کار دستشون میاد که اینجا مشهد هستش ونه بندرعباس و به قول شاعر سرمیشکند دیوارش! 

یه تفاوتی امسال و پارسال داشت، پارسال تعداد مصاحبه ها زیاد بود و به همون اندازه تعداد تکذیب ها...

خداییش نشد یکبار به راحتی و با خیال راحت و با تایم مناسب بلیط تهیه کرد! من از موقعی که یادم میاد همین بوده!

نظرات کوتاه مخاطبان جشنواره شانزدهم: دهه فجر بلیت سینما در اصفهان نیم بهاست اما مشهد نه تنها نیست تازه بلیت جشنواره اش هم رو مثل تهران کرده 15 هزار تومان!!!

جشنواره ,مشهد ,تهرانی ,هم ,کنن ,بندرعباس ,یک کمپینی ,راه بندازیم ,بندازیم و ,تهرانی مخالفم ,جشنواره فیلم ,جشنواره تهرانی مخالفیم ,کنسرت تهرانی مخالفم ,مشهد امروز گفتند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گـل آبـی insedgiree ::::...LILIOM....:::: مطالب اینترنتی انتشارات شمیم مهر و اندیشه پیش دبستانی و دبستان غیر دولتی شهریار پخش فرواردهای نفتی(المهدی عج) rialoorafi refdiodamels آینه شمس